всего (0)
Войти Регистрация

Войти

СпецБудТехМонтаж Груп

1064 Просмотры
СпецБудТехМонтаж Груп

О компании

ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” налічує три філії:

  1. ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” м. Київ
  2. Філія ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” м. Первомайськ – виробництво металоконструкцій та комплектуючих, проектування та перевірочні розрахунки
  3. Філія ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” м. Полтава – виробництво дрібних металоконструкцій, виробництво залізобетонних конструкцій, проектування, будівництво, легалізація.

Штат працівників ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” складають досвідчені інженери проектувальники, конструктори, будівельники та спеціалісти з погодження та легалізації об’єктів будівництва.

Наше підприємство зорієнтоване на виконання робіт в будь якому регіоні України, що забезпечується матеріально-технічною та виробничою базою.

ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” має тісні взаємо відносини з рядом наукових установ, інститутів, підприємств та заводів.

Кожен філіал ТОВ „СПЕЦБУДТЕХМОНТАЖ ГРУП” має свій відділ контролю якості до складу якого входять досвідчені інженери технологи, також підприємство має тісні налагоджені контакти з провідними вузами будівельної індустрій де отримує консультації по складних або спірних питаннях. ВТК в своїй роботі спирається на діючу нормативно-будівельну базу України та вимоги замовника.

Якість виконання будівельно-монтажних робіт підтверджується актами, сертифікатами, паспортами якості та фото, відео документами (за вимогами замовника), гарантійним листом.

Запрошуємо до співпраці.

Адрес Киевская область, Бориспольский район, г Киев, ул. Марины Расковой, 11, к. 600
Телефон (044) 223-39-86  (Директор)
(0532) 60-29-74  (Директор)
E-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (Общий)
Сайт http://sbtmgroup.com.ua

Координаты компании "СпецБудТехМонтаж Груп" определены автоматически.

Печать
Top